Jak zachować wakacyjne wspomnienia

saal_foto

Jak zachować wakacyjne wspomnienia na dłużej ?

Oczywiście robiąc setki zdjęć ;-))) Ale co dalej ? Kiedyś szło się z kliszą do punktu fotograficznego i po prostu się je wywoływało a potem umieszczało w specjalnych albumach. Potem nastała era kart pamięci i większość zdjęć zostaje na nich a w najlepszym razie trafiają do komputera lub do wirtualnych albumów .. i oczywiście na fb :-D

Ja jednak jestem w tej kwestii tradycjonalistką i stworem organoleptycznym. Lubię móc podotykać .. pochwalić się innym .. i móc z nich skorzystać w każdej chwili, nawet gdy zabraknie prądu.

Mam w domu masę albumów .. ale podążam też za nowościami i ostatnio coraz częściej moje wspomnienia lądują w popularnych ostatnio foto książkach.  Tak też się stało z wspomnieniami z wakacji. Po przejrzeniu wielu stron trafiłam na Saal Digital Polska.

Dzięki nim mogłam zamówić i wypróbować ich foto książkę z ogromnym rabatem. Ceny może nie są najniższe ale jakość jest nieporównywalna z żadną inną foto książką. Zdjęcia są wydrukowane na papierze fotograficznym a cała książka jest wykonana niezwykle porządnie. Wzmocniona okładka i precyzyjne klejenie stron, pozwoli na lata zachować najpiękniejsze kadry.

Samo przygotowanie książki zajmuje trochę czasu ale specjalny program ułatwia tę pracę a efekt końcowy jest zachwycający. Wiele szablonów, motywów, kolorów tła .. to wszystko sprawia, że samo tworzenie też może być ekscytującą przygodą :-)

Nasza kolejna foto książka już się szykuje a Was zapraszam na ich stronę, bo naprawdę warto :-)

Pełna oferta : Saal Digital Polska

ps. te ostatnie foteczki kiepska jakość trochę bo chciałam z bliska pokazać jakość papieru :-/ a mój aparat w telefonie nie ogarnął .. czas chyba zainwestować w porządny aparat ;-)))

Jeden komentarz do “Jak zachować wakacyjne wspomnienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>