Święta, święta i po świętach..

IMG_2818

Jak świętować i nie zwariować ?

.. czyli poradnik z cyklu „Jak przetrwać Święta?”

Możliwość pierwsza – zaszyć się gdzieś w samotności z trzema facetami : Jack’em, Jim’em i John’ym tudzież butelką lub dwoma, ewentualnie trzema jakiegoś winka niczym Bridget..ale to raczej odpada bo to Święta typowo rodzinne więc delikatnie mówiąc byłoby nieładnie..i jaki kac potem ? Nie tylko poalkoholowy..

Możliwość druga – zatrudnić kucharkę, sprzątaczkę, praczkę, nianię, prasowaczkę i jeszcze jakąś zakupoholiczkę z szóstym zmysłem co by prezenty za nas kupiła..Niestety nie wszystkich na to stać :-/

Możliwość trzecia – dać się porwać temu szaleństwu !!! W końcu takie Święta są raz w roku !!! Trwają tylko trzy dni i zaraz jest „po Świętach”.

Ja dałam się ponieść i ruszyłam z tym szaleństwem już w październiku, kiedy to nawet nie minął Halloween a w Lidlu można już było kupić czekoladowe Mikołaje :-))

Potem było „Last Christmas” i nadszedł grudzień. Jeszcze nie było 6 a ja już miałam skompletowaną większość prezentów. Niestety trochę w tym szaleństwie zapomniałam na czym ta „Magia Świąt” polega więc musiałam nieco zwolnić. Ale wiecie co ?? Ja po prostu kocham Święta !!!

A Wam jak minęły ?

U mnie było tak :

 

Jeden komentarz do “Święta, święta i po świętach..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>