Książeczki z zadaniami od Wyd. Monika Duda

Wydawnictwo Monika Duda na pewno znacie ☺️

My bardzo lubimy ich książeczki nie tylko wtedy gdy za oknem pada. Dostarczają nam rozrywki na długie godziny. Przyklejanie naklejek, pierwsze próby kolorowania czy po prostu zabawa samymi książeczkami to najlepszy sposób na zwalczenie nudy. I mimo, że Pati ma dopiero 19 miesięcy to książeczki nadają się idealnie. Są także pretekstem do rozmów i odkrywania świata. Dzięki „Wiejskiej zagrodzie” wiemy jakie zwierzęta żyją na wsi, dzięki „Afrykańskiej nudzie” poznałyśmy Afrykę.

Patrycja uczy się nowych słów a także umie już udawać słonia czy tygrysa. Oczywiście rodzic musi się wykazać odrobiną inwencji, wyobraźni i chęci do zabawy ale uśmiech dziecka jest tu najlepszą nagrodą. I jak dla mnie wartą każdej ceny :-))
Tak więc my książeczki osobiście sprawdziłyśmy i polecamy !

A co poza tym znajdziemy w książeczkach ? Wesołe historyjki, szlaczki i zadania kreatywne. Dużo kolorowania i przyklejania czyli to co dzieci lubią najbardziej.

W tej serii znajdują się 4 książeczki :

  • „Afrykańska nuda”
  • „Wiejska zagroda”
  • „Morskie przygody”
  • „Marzenie różyczki”

My wraz z książeczkami otrzymaliśmy jeszcze magazyn „Iskierka”, również pełny przygód, zadań i „czytadełek”. I również go polecamy !

Jeden komentarz do “Książeczki z zadaniami od Wyd. Monika Duda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>