Świeżość nie do zatrzymania..

Czy(m) dziś pachniesz ?
A oczywiście, że tak..porywającą świeżością, morską bryzą i .. praniem ;-D
A czemu tak ? Bo dzięki portalowi Everydayme.pl miałam możliwość przetestować nowe perełki Lenor unstoppables. Teraz nie trzeba mi żadnych perfum, wystarczy się wykąpać i założyć ciuchy wyprane z dodatkiem tych granulek.
Jasne, zaraz odezwą się przeciwniczki. Powiedzą że zachwalam bo dostałam. A ja im odpowiem, no fakt..ale jakby były kiepskie to bym nie chwaliła, a już na pewno nie kupiła kolejnego opakowania.

Do testowania otrzymałam Lenor Unstoppables Fresh. Jego zapach to połączenie minerałów z aromatem lilii wodnej i świeżymi, zielonymi nutami górnymi, co nadaje mu ten morski charakter. Dla mnie rewelacja jeśli chodzi zwłaszcza o ciuchy sportowe. Wg producenta, perełki te można stosować do wszystkich tkanin więc ja wypróbowałam je na ręcznikach i rzeczach sportowych. Te rzeczy wcześniej po prostu były wyprane. Teraz ich zapach dodaje mi energii i pobudza żeby biec dalej, skakać wyżej czy szybciej pedałować.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nawet po kilku tygodniach leżenia w szafie, one wciąż pachną..

Tylko nie mylcie ich przeznaczenia ! One nie zmiękczają prania, nie są zamiennikiem płynu do płukania. Są dodatkiem. Nadal używamy proszku, płynu lub kapsułek do prania, płynu ( chociaż nie do wszystkich tkanin) i właśnie dodatkowo tych perełek.

Sypie się je do bębna a one roztapiając się, powoli uwalniają swój zapach. Ich innowacyjna formuła zawiera 9 razy więcej składników zapachowych niż inne produkty Lenora. Sugerowana ilość to jedna nakrętka ale ja dawałam mniej i też działało.
Ale najlepsze to ten zapach po otworzeniu szafy. Który to trwa i trwa, i trwa.. U mnie już ponad dwa miesiące..Nazwa „Unstoppables” oznacza „nie do zatrzymania”, co idealnie odzwierciedla charakter perełek.
Jedyna wada to cena, ale dobre rzeczy muszą kosztować odpowiednio do swej jakości.

„Długotrwała świeżość dla wszystkich rodzajów tkanin” – dziś zgadzam się w 100 % z tym stwierdzeniem. A jeśli i Wy chcecie się o tym przekonać na własnej skórze to poproszę o komentarz do tego wpisu. W niedzielę wybiorę jedną osobę, która otrzyma ode mnie próbkę :-)

2 komentarze do “Świeżość nie do zatrzymania..

  1. Uwielbiam je. Faktycznie zapach tak mocny, że odświeża szafę. Nawet, gdy suszę ubrania pół dnia na dworze, to po przyniesieniu ich do domu wciąż silnie pachną… :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>