Wspomnienia utrwalone na zdjęciach

Dlaczego tak bardzo lubię robić zdjęcia moim dzieciom ?

Bo pozwala to zachować najpiękniejsze wspomnienia na dłużej..zatrzymać w kadrze emocje tamtych chwil..bo uważam, że moje dziewczyny są najpiękniejsze na świecie a piękno należy utrwalać dla potomnych..no i nie ma nic lepszego niż wspólne spędzanie czasu z dziećmi :-)
Jednak to nie takie proste zrobić dziecku dobre zdjęcie. Jeszcze starszemu to oki ale takiemu maluchowi, który jest ciągle w ruchu i zbytnio pozować nie lubi to już znacznie trudniej. Ale przyznam szczerze, że ja takie zdjęcia uwielbiam najbardziej. Są mega energetyczne i takie radosne. A Patrycja jako modelka jak trzeba to i zapozuje :-)
A czym robić zdjęcia ? Ja akurat używam swojego telefonu i taka jakość mi wystarcza. Jeśli trzeba mamy też trochę lepszy aparat ale wcale nie za milion monet ;-P W końcu jak ktoś chce profesjonalne zdjęcia to idzie do fotografa.
No i z tymi aparatami dziecko oswajamy..wtedy dużo łatwiej jest zrobić zdjęcie. Bawmy się tym, to też pomaga. Włączmy się do zabawy z dzieckiem, a wtedy uda nam się uchwycić nie jeden uśmiech. Inne emocje też warto zachować w rodzinnym albumie. Czasami smutek czy nie koniecznie zadowolona minka pozwolą nam stworzyć bardziej prawdziwe wspomnienia. Zawsze też później będzie pretekst, żeby powspominać tamte chwile i tamte emocje.
Oczywiścienie wszystkie zdjęcia należy umieszczać w sieci i nie każdy też lubi to robić. Zdjęcia mają być dla Was pamiątką a jeśli chcecie się nimi podzielić to róbcie to z rozwagą :-) Jakiś czas temu jeden z profili na fb zakończył konkurs, bo niektórym osobom nie spodobał się temat konkursu. Trzeba było pokazać jak dziecko lubi się kąpać. A przecież wystarczyło zrobić takie zdjęcie, żeby nie promować golizny dziecięcej. Od czegoś są kostiumy kąpielowe..można było też użyć piany czy zrobić kąpiel w mleku..cóż, my nie zdążyłyśmy:-/ ale kolejne konkursy przed nami :-) i kolejne cudowniaste momenty do uchwycenia.
Zatem aparat w ręce i lecimy a Wam życzymy jak najlepszych ujęć !!!

A tu trochę naszych wakacyjnych kadrów. Będą dla nas fajnym wspomnieniem w te jesienne i zimowe wieczory. Miłego oglądania i mam nadzieję, że trochę Was zainspirujemy :-)

 

Jeden komentarz do “Wspomnienia utrwalone na zdjęciach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>