Nic mądrego..

Ostatnio ciągle się czymś chwalę..gdzie byłam, co robiłam, co dostałam lub kupiłam..I tylko spamuje Was zdjęciami najlepszych ubranek, pieluszek czy depilatorów.

A może by tak dla odmiany napisać coś mądrego ? Albo chociaż śmiesznego ? Moja mama mówiła zawsze – jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej siedź cicho. Znam też takie powiedzenie – jak nie może być dobrze, to niech chociaż będzie śmiesznie.

Więc może na początek przestanę się tak wszystkim chwalić i spróbuje Was trochę porozśmieszać..owszem, bloga założyłam po to, żeby się chwalić jaką mam fantastyczną rodzinę i jaka to jestem idealna żona, matka i kochanka ale od czasu do czasu mogę przestać taka być i sprawić, że na Waszej buzi pojawią się uśmiechy.

Przyznam szczerze, że jest się z czego a właściwie z kogo śmiać :-) bo czy ktoś przejechał swoja własną torebkę albo pił kawę w strugach deszczu, jadąc krzesełkiem ze skoczni Małysza ? Albo zgubił się w jaskini..albo na swój własny ślub przyjechał godzinę przed czasem ?

Myślę, że wiele z nas jest zakręconych mniej lub bardziej ale ja to już ewenement na skalę światową. I takimi historyjkami z mojego życia będę się z Wami dzielić. Chcecie?

Na początek napiszę coś więcej o sobie. Mam 36 lat ale czuję się znacznie młodziej..zresztą tak też wyglądam (ah ta skromność). Mam dwie córki i męża. Tak, ktoś mimo wszystko mnie pokochał..rozwódka z dzieckiem – najgorsza kandydatka. Ale zjawił się mój książe. Co prawda nie na białym rumaku ale na biało czarnym rowerze, ale przynajmniej nie okazał się stajennym ha ha ha ;-D i widac, że coś go w życiu kręci..poza browarami i imprezkami. Wogóle jakiś dobry egzemplarz trafiłam..rocznikowo, wyglądowo, czułościowo i ciii ;-P owszem, od czasu do czasu i On się psuje ale jak się go tuli i dba o niego to działa bez zarzutu. A córeczki ? Najukochańsze pod słońcem. Patrycja – mała terrorystka i zbój okropny i Oliwka – wrażliwa i bardzo mądra dziewczynka, która potrzebuje dużo miłości. A wogóle to jutro wyprawiam jej urodziny i będzie…flamingowo <3

No i znowu się chwalę..

A Wy lubicie się chwalić ?

2 komentarze do “Nic mądrego..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>