Braun IPL – czy warto?

image

image

 

Recenzja Braun IPL

Pierwsze wrażenie po opakowaniu z pudełka – Wooow ! Ten design mnie zachwycił. Ta linia, ten kształt i kolory. Wszystko wysmakowane i takie eleganckie. Urządzenie jest lekkie i dobrze trzyma się w dłoni a długi kabel pozwala na dobranie idealnej pozycji. Instrukcja napisana w sposób przystępny tak, źe nawet typowa blondynka poradzi sobie z jej zrozumieniem.
Jeśli chodzi o sam zabieg to istny kosmos. Tu świeci, tam mryga, poprostu odlot.
Na początek wybrałam tryb delikatny, ponieważ nigdy wcześniej nie korzystałam z takiego zabiegu i nie wiedziałam jak zareaguje moja skóra. Tryb ten okazał się tak delikatny, że nic nie czułam poza chwilowym, lekkim zapachem palonej skóry ;-D
Postanowiłam więc wypróbować urządzenie w normalnym trybie. I nadal nic. To naprawdę nie boli !!! Czuć tylko ciepło. Na nogach pracowałam w trybie płynnym a pod pachami punktowym. Teraz pozostaje obserwacja i wyznaczenie z aplikacją kolejnego zabiegu. Jego skuteczność ocenię za niedługi czas i wtedy chętnie się z Wami podzielę moją opinią. Sama jestem ciekawa jak szybko włosy będą odrastać na poszczególnych częściach ciała. A wogóle to chyba jestem jakaś gruboskórna bo nawet zaczerwienienia po zabiegu nie mam :-)
I powiem Wam jedno – i love it !!!
Część druga
Od pierwszego zabiegu minęły już 4 tygodnie a mój zachwyt nad tym urządzeniem nadal nie opadł. Po czterech zabiegach (1/tydzień), moje nogi wyglądają świetnie. Wcześniej maszynki musiałam używać co drugi dzień..chyba, że było zimno ha ha ha ;-D teraz raz na tydzień a i tak prawie ich nie ma.
Nie wierzyłam, ale to naprawdę działa. Mała idzie spać a ja sobie robię taką świetlną imprezkę. Trzeba potem tylko na słońce uważać, ale to żadna cena za idealnie gładkie nogi, nieprawdaż? Zwłaszcza, że to nie chodzi o zupełne unikanie słońca ale o jakiś czas po zabiegu. Dlatego ja robię to na noc :-)
Więc pędźcie na zakupy póki jeszcze jest dostępny !!!

3 komentarze do “Braun IPL – czy warto?

  1. Wow…..super …zazdroszczę… Ciekawe w jakim czasie będą włosy odrastać?! To czekamy…sama chciałabym spróbować ech..szkoda, że takie drogie to jest. ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>