Morza szum..ptaków śpiew..

zdjęcie (1)

Już nie długo wakacje, oczywiście nie dla wszystkich. Mamy przecież nie odpoczywają ;-D Wakacje to dla nich jeszcze więcej pracy i jeszcze mniej wolnego czasu.
Ale pomarzyć zawsze można..
A z czym wogóle kojarzą się wakacje ? Dla mnie przedewszystkim z morzem..i morskimi stylizacjami :-) Jak nie można nigdzie pojechać to choć ubrać się w jakieś paseczki i już się humor poprawia.
Moja szafa pełna jest ubrań w tym klimacie więc teraz pora na Patrycję. Pierwszy ciuszek kupiłam gdzieś na necie..za kolejnymi wciąż się rozglądam :-) a w międzyczasie trafiłam do Pani z Du Nord . Pamiętacie ? To „Ta” od spódniczki w ołowiane żolnierzyki. No więc u tej Pani znalazłam świetną spódniczkę w paseczki, która może być bazą do stworzenia naprawdę wielu stylizacji. My się świetnie bawiłyśmy komponując kolejne zestawy. A oto efekty :


A teraz uwaga !!! Konkurs !!!
Jesli i Wy chcecie mieć taką spódniczkę to prześlijcie mi fotkę Waszych nadmorskich stylizacji : spacer nad morzem, wakacje nad baltykiem, zabawy na plaży..co tylko przyjdzie Wam do głowy, byle kojarzyło się z morzem :-)
Ubranko może być na dziecku a może też być ułożone na podłodze. Jeśli ktoś nie posiada ubranek w tym stylu, to może sam zaprojektować takie ubranie..niech nic Was nie ogranicza :-) dajcie się ponieść wyobraźni !!! Do rozdania są dwie piękne spódniczki w paseczki.
Na prace czekamy do 30. 06. a wklejamy je tutaj, pod wpisem konkursowym. Wyniki w ciagu 7 dni. Zapraszamy :-)

WYNIKI!!!

Z lekkim poślizgiem ale są :-) Było bardzo ciężko bo naprawdę się wykazałyście. Stylizacje cudne. Niestety nagrody są tylko dwie. Jedna nagroda została przyznana jednogłośnie, druga to wybór naszej zacnej Pani sponsor :-)

Więc…

- pierwsza spódniczka leci do Renata Kamil Snoch

- druga do Anna Wiatrowska

Serdecznie gratulujemy i czekamy 7 dni na podanie danych adresowych :-)

16 komentarzy do “Morza szum..ptaków śpiew..

  1. Nie mogę dodać zdjęcia na blogu, dodaję więc na FB nasze 2 stylizacje. Mam nadzieję, że może być kolaż. Jakby nie to podeślę pojedyńcze fotki :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>