Jollein jak piękny sen..

..ten sen zaczął się pewnego zimowego wieczoru, kiedy weszłam na bloga Majuszki i zobaczyłam najcudowniejsze rzeczy do pokoju maluszka..akurat trwał tam konkurs..nie wahałam się ani chwili, ponieważ do wygrania był kocyk, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Mój mąż, który ma nieco odmienne zdanie, stwierdził, że wyglądają jak zrobione ze starych swetrów hi hi ;-) nie przejełam się tym zbytnio i napisałam prosto z serca co myślę o ich tkanych kocykach :-)

„Kocyk z dziecięcych marzeń utkany, słodkich, różowych i mamom znanych. Każda pętelka to jedno marzenie – bycie kochanym i wieczne tulenie. I ile splotów na tym kocyku, tyle maleństwa pragną dotyku. Kocyk utkany jest tez z czułości i tej ogromnej matczynej miłości <3 dlatego dzisiaj o kocyk gram, jesli sie uda to corci go dam. Razem z bliskością i czasem swoim..bo jest największym cudeńkiem moim. Jest moim własnym spełnionym marzeniem..moja miłością i moim natchnieniem…
Te magię widać w produktach Jollein, każdy jest piękny jak dziecka sen. Tworzone z serca, miłością polane..dlatego jesteśmy oczarowane !!!
I gdybyśmy taki kocyk wygrały to z własnych wspomnień byśmy go utkały. Byłby z nami w każdej chwili, zeby życie nam umilić. Ogrzać nóżki mej córusi albo nawet tez mamusi. W każda podróż byłby brany.. Wciąż tulony i ściskany..a za kilkanaście lat, kiedy cora ruszy w świat, dostanie skrzyneczke ze swymi skarbami i wlasnie ten kocyk, choć pewnie z dziurami..lecz to najlepsza bedzie pamiątka – od swojej mamy dla tegoż dzieciątka :-)

I tym właśnie wierszykiem udało się go wygrać i przyznam szczerze, że nie zawiodłam się na nim :-) jest mega milutki ale lekki. Nadaje się do użytku domowego i poza domowego. Dzisiaj akurat przysłużył się nam na sesji, jako kącik garderobiany. I zdradzę Wam pewien sekret – mają do niego takiego samego królisia !!!!! To nowość, która pojawi się już wkrótce..ach gdyby tak można go było wygrać..budżet niestety nie pozwala narazie na zakup takich przydasi.

Tak czy siak kocyk jest świetny :-))) jeśli nie wiecie co kupić na baby shower czy inną okazję dla malucha, to polecam zajrzeć na ich stronę, ponieważ mają bardzo fajną ofertę i w miarę przystępne ceny. No i ta jakość..

A zobaczcie ile frajdy miała mała z kocyka :-)

Zapraszam na zakupy - http://jollein.pl/

9 komentarzy do “Jollein jak piękny sen..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>