Save the date – robić czy nie ?

Jak już pisałam wcześniej..jestem taką zamerykanizowaną polką ;-) uwielbiam wszystkie nowości, zwłaszcza, jeśli mi w czymś pomagają, pasują do sytuacji albo poprostu mi się podobają.

A że nie długo, bo już w wakacje biorę ślub ( nareszcie ;-P ) i są chrzciny naszego maleństwa, a data 15.08.2015 jest dosyć popularną datą, postanowiłam wysłać do moich gości „save the date” czyli takie zapowiedzi wydarzenia.

„SAVE THE DATE” to takie powiadomienie o planowanym ślubie, przyjęciu czy imprezie, wysyłane przed dostarczeniem formalnych zaproszeń nawet na rok przed planowanym terminem wydarzenia.

Najpopolarniejsze są magnesy ze zdjęciami ale widziałam też ołówki z nadrukami i wiele innych ciekawych sposobów na zawiadomienie o wydarzeniu.

Jego funkcją jest w niezobowiązujący sposób poinformować wszystkich o dacie np. ślubu, tak, aby uwzględnili i zarezerwowali ją w swoich planach na nadchodzący rok (np. planach urlopowych czy delegacji służbowych).

Na internecie jest masa propozycji..ale i ceny też atrakcyjne he he ;-) dlatego postanowiłam samodzielnie je wykonać. Dzięki temu zrobiłam „save’y” zgodnie z motywem przewodnim naszego wesela, dodałam element o chrzcinach, oszczędziłam kasiorkę a dodatkowo miałam z tego super frajdę, robiąc to samej :-))))

Krok po kroku:

  • najpierw zrobiłam projekty i wydrukowałam je na papierze ozdobnym

SAMSUNG

  • następnie pocięłam wstążeczkę i związałam nią obie karteczki

SAMSUNG

a oto efekty :-))) jak Wam się podobają?

SAMSUNG

 

SAMSUNG

 

SAMSUNG

 

 

 

6 komentarzy do “Save the date – robić czy nie ?

  1. Powiem ci ,że JESTEŚ POMYSŁOWA ! Efekt świetny !I że masz tyle chęci aby to wykonywać samemu A goście na pewno docenią fakt ,że sama to robiłaś ! Robić czy nie robić ? Jestem na tak pewnie że robić !!!

    • Super pomysł, a do tego chęć do zrobienia samemu, podziwiam.
      Jak najbardziej jestem na tak, sama bym chciała dostać wcześniej zawiadomienie że ktoś będzie brał za jakiś czas ślub na ktory będę zaproszona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>